Reklama

Zakaz tylko na dziecięcym

Opublikowano: śr, 6 lut 2013 12:58
Autor:

Zakaz tylko na dziecięcym - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Po prawie miesiącu odwołano zakaz odwiedzin w Pleszewskim Centrum Medycznym. Pozostał on jedynie na oddziale dziecięcym. - Nie oznacza to jednak, że matki nie mogą przebywać ze swoimi dziećmi w pokojach. Tu się nic nie zmieniło. Chodzi tylko o to, by chore maluszki nie odwiedzały dodatkowo rodziny – mówi Ewa Płócienniczak, pielęgniarka epidemiologiczna w PCM.

Zakaz odwiedzin w szpitalu wprowadzono w czasie wzrostu zachorowań na grypę i infekcje grypopochodne. Chodziło o ochronę zarówno pacjentów przebywających w szpitalu, jak i samych odwiedzających. Obecnie można, poza jednym oddziałem odwiedzać chorych, ale personel szpitala prosi, by stosować się do pewnych od dawna ustalonych reguł w tym zakresie. – Można przyjść do pacjenta w godzinach od 12 do 20, wcześniej należy zdjąć okrycie wierzchnie i  pozostawić je w bezpłatnej dozorowanej szatni. Prosimy też, by nie przychodzić całymi rodzinami i bez małych dzieci, i aby to były zdrowe osoby – wylicza pielęgniarka epidemiologiczna.

(nap)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 9 lat temu | ocena +0 / -0

    MachoMen

    No cóż pacjent chory na świńską grypę zmarł więc znieśli zakaz i zostawili tylko na dziecięcym :oops: